Użytkownik:Nefrol/testoweartykuły: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (brudnopis - poprawki, poprawki itp)
(brudnopis - połowa skończona, no prawie)
Znacznik: edytor wizualny
Linia 1: Linia 1:
{{cytat|Bringing the privacy back|Polskie motto UseCrypta}}
{{cytat|Bringing the privacy back|Niezwykle polskie motto UseCrypta
}}


'''UseCrypt Messenger''' – To płatna aplikacja <s>która sprawdza czy twój telefon nie jest zhackowany</s> potrafiąca odpalać kosmiczne animacje, reklamować się w [[Telewizja|telewizji]] oraz w ostateczności służyć jako antywirus lub komunikator. <span style="text-align: justify; background: #09ff00; margin: 1em 0px; padding: 2.5px; border: #09ff00; 2px solid;">Styl graficzny zastosowany przez twórców potrafi czasem doprowadzić do oczopląsu, ale koniec końców można się do niego przyzwyczaić.</span> Mimo iż uważany jest za najbezpieczniejszy komunikator, stara mądrość ludowa mówi: "Nie chwal się swoimi zabezpieczeniami, bo zostaną złamane".
'''UseCrypt Messenger''' – To płatna aplikacja <s>która sprawdza czy twój telefon nie jest zhackowany</s> potrafiąca odpalać kosmiczne animacje, reklamować się w [[Telewizja|telewizji]] oraz w ostateczności służyć jako antywirus lub komunikator. <span style="text-align: justify; background: #09ff00; margin: 1em 0px; padding: 2.5px; border: #09ff00; 2px solid;">Styl graficzny zastosowany przez twórców potrafi czasem doprowadzić do oczopląsu, ale koniec końców można się do niego przyzwyczaić.</span> Uważany jest za najbezpieczniejszy komunikator, aczkolwiek stara mądrość ludowa mówi: "Nie chwal się swoimi zabezpieczeniami, bo zostaną złamane".


//do remontu
//do remontu
Linia 11: Linia 12:
// nie no to akurat może zostać chyba ;)
// nie no to akurat może zostać chyba ;)
== Marketing ==
== Marketing ==
UseCrypt jest bardzo znany przede wszystkim z reklam w [[Telewizja|telewizji]], [[Prasa|prasie]], [[YouTube|YouTubie]], [[Media|mediach]] oraz [[Bilboard|bilbordach]]. Komunikator jest też używany przez służby Izraela, co <s>znacznie ułatwia ich śledzenie</s> dodatkowo pomaga w jego popularności. Komunikator chętnie również pomaga osobom niedosłyszącym, często mówiąc „Pewnie nie słyszałeś więc powtórzę jeszcze raz” .
UseCrypt jest bardzo znany przede wszystkim z reklam w [[Telewizja|telewizji]], [[Prasa|prasie]], [[YouTube|YouTubie]], [[Media|mediach]] oraz [[Bilboard|bilbordach]]. Komunikator jest też używany przez służby Izraela, co <s>znacznie ułatwia ich śledzenie</s> dodatkowo pomaga w jego popularności. Chętnie pomaga on również osobom niedosłyszącym, mówiąc „Pewnie nie słyszałeś więc powtórzę jeszcze raz”. Często można też spotkać sponsorowane artykuły na różnorakich portalach.


// do remontu
// do remontu


== Opinie ==
== Opinie ==
UseCrypt Messenger ma bardzo dobre opinie. Oprócz komentarzy zadowolonych użytkowników na forach, komunikator może poszczycić się wysoką, 1.3 gwiazdkową oceną na Sklepie Play.
UseCrypt Messenger ma bardzo dobre opinie. Oprócz setek komentarzy zadowolonych użytkowników na forach, komunikator może poszczycić się wysoką, 1.3 gwiazdkową oceną na Sklepie Play.




//do remontu
//do remontu


== Ciekawostki ==
== Panie, jak drogo! ==
Musisz pamiętać, że aby korzystać z UseCrypta, będziesz musiał wyłożyć na stół <s>pozew sądowy</s> przynajmniej 50zł.

* // dodać ciekawostki albo usunąć



//coś dodać
// wszystko do gruntownego remontu
// wszystko do gruntownego remontu



Wersja z 09:44, 26 mar 2021

Bringing the privacy back

Niezwykle polskie motto UseCrypta

UseCrypt Messenger – To płatna aplikacja która sprawdza czy twój telefon nie jest zhackowany potrafiąca odpalać kosmiczne animacje, reklamować się w telewizji oraz w ostateczności służyć jako antywirus lub komunikator. Styl graficzny zastosowany przez twórców potrafi czasem doprowadzić do oczopląsu, ale koniec końców można się do niego przyzwyczaić. Uważany jest za najbezpieczniejszy komunikator, aczkolwiek stara mądrość ludowa mówi: "Nie chwal się swoimi zabezpieczeniami, bo zostaną złamane".

//do remontu

Geneza

Pewnego dnia, pewien polski alchemik postanowił zmieszać ze sobą 2 substancje – Avastium oraz Whatsappium, ale niestety, podczas tego eksperymentu powstała substancja zmieszała się z jeszcze kilkoma niepożądanymi substancjami, czyli oczojebium, oraz kosztulum. I tak powstał UseCrypt Messenger, wielka chała chwała w dziedzinie polskiej informatyki, który zaczął rozpowszechniać się po świecie niczym broń biologiczna.

// nie no to akurat może zostać chyba ;)

Marketing

UseCrypt jest bardzo znany przede wszystkim z reklam w telewizji, prasie, YouTubie, mediach oraz bilbordach. Komunikator jest też używany przez służby Izraela, co znacznie ułatwia ich śledzenie dodatkowo pomaga w jego popularności. Chętnie pomaga on również osobom niedosłyszącym, mówiąc „Pewnie nie słyszałeś więc powtórzę jeszcze raz”. Często można też spotkać sponsorowane artykuły na różnorakich portalach.

// do remontu

Opinie

UseCrypt Messenger ma bardzo dobre opinie. Oprócz setek komentarzy zadowolonych użytkowników na forach, komunikator może poszczycić się wysoką, 1.3 gwiazdkową oceną na Sklepie Play.


//do remontu

Panie, jak drogo!

Musisz pamiętać, że aby korzystać z UseCrypta, będziesz musiał wyłożyć na stół pozew sądowy przynajmniej 50zł.

//coś dodać // wszystko do gruntownego remontu

Artykuł powstał we współpracy z UseCrypt Messenger